> O-nasO nas

P
Przedszkola Madzik Place Kindergarten są spełnieniem marzenia o przepełnionym dobra energią miejscu dla dzieci, w którym czują się one naprawdę wyjątkowo, lubią w nim przebywać, chcą do niego wracać, gdzie w małej, kameralnej grupie czas szybko płynie na ciekawych zajęciach, pod serdeczną, troskliwą opieką personelu.

Przedszkola Madzik Place Kindergarten są dla dziecka wyjątkową szansą na kreatywne i wartościowe spędzenie cennego czasu dzieciństwa, aby utrwalić w małym człowieku ciekawość i otwartość na innych ludzi, które poniesie w świat jako dobry, pełen inwencji twórczej, człowiek duży.

W dniu 1 kwietnia 2009 roku swe podwoje otwarło pierwsze przedszkole Madzik Place Kindergarten przy ulicy Szafirowej 14 w Katowicach. W założeniu miało to być przedszkole rodzinkowe, skupiające dzieci w grupie różnowiekowej – w chwili obecnej oferuje 25 miejsc przedszkolnych, a dzieci podzielone są na dwie grupy liczące 10-12 osób. Dzieci maja możliwość nauki we własnym tempie, w zindywidualizowanym trybie. Przedszkole położone jest w bezpiecznym zakątku osiedla, z dala od ulicy, w bezpośredniej bliskości lasu. Do dyspozycji mamy duży plac zabaw i plener pozwalający na realizację różnych odkrywczo-eksperymentalno-przyrodniczych przedsięwzięć. Dzieci objęte są opieką logopedy i rehabilitanta, a zajęcia dodatkowe realizowane na Szafirowej to: angielski, niemiecki, plastyka, rytmika, gimnastyka, basen, katecheza, cykliczne spotkania z Filharmonią Śląską. Przedszkole czynne jest od 7.00-17.00 od poniedziałku do piątku.

Marzenia o rozwoju spełniła placówka Madzik Place Kindergarten przy ul. Zawiszy Czarnego 8 na Osiedlu Tysiąclecia w Katowicach. Od września 2011 roku prowadzi edukację, oferując 45-60 miejsc przedszkolnych. Przedszkole mieści się w budynku Spółdzielni Mieszkaniowej PIAST, na swoim terenie posiada salę zabaw z trzykondygnacyjną konstrukcją rekreacyjną, gdzie możliwa jest również organizacja dziecięcych urodzin. Przedszkole korzysta z dużego, doskonale wyposażonego placu zabaw, położone jest z dala od ulicy, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Kultury i Wypoczynku, do którego dzieci przechodzą bezpiecznym, podziemnym przejściem. Dzieci podzielone są na trzy 15-dzieciowe grupy, objęte są opieką logopedy, psychologa dziecięcego i rehabilitanta, a oferowane zajęcia dodatkowe to: angielski, niemiecki, plastyka, rytmika, gimnastyka, teatralne, techniczne, kucharzenie, religia, aikido i cykliczne spotkania z Filharmonią Śląską. Przedszkole czynne jest w godzinach 6.00-17.00 od poniedziałku do piątku.

W lutym 2013 roku otwarta została placówka Madzik Place Kindergarten w Mysłowicach-Morgach, przy ul. Wybickiego 66. Przedszkole mieści się w wolnostojącej nieruchomości i oferuje 30 miejsc przedszkolnych. W przedszkolu panuje kameralna, rodzinna atmosfera, dzieci mogą być podzielone na dwie maksymalnie 15-osobowe lub trzy 10-cio osobowe grupy. Dzieci objęte są opieką logopedyczną, a aktualnie oferowane zajęcia dodatkowe to: angielski, rytmika, gimnastyka, plastyka, kucharzenie, zajęcia muzyczne, czynne jest w godzinach 7.00-17.00 od poniedziałku do piątku.

We wszystkich przedszkolach pracuje fachowa i sprawdzona kadra, zapewniająca dzieciom wszechstronny rozwój. Do przedszkoli mogą uczęszczać nieodpłatnie dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności. Przedszkola posiadają doskonałą bazę dydaktyczną, są wyposażone w multimedia, przybory gimnastyczne, wykorzystywane także do indywidualnej rehabilitacji, instrumenty muzyczne. Podane godziny czynności przedszkoli mogą na wniosek rodziców ulec zmianie.

Zapraszamy serdecznie do przedszkola Madzik Place Kindergarten

to najlepsze miejsce dla Twojego dziecka!